• Uwaga!!! Informacja dla Rodziców!

• W związku z Ogólnopolskim Strajkiem Rolników, który planowany jest na 9 lutego 2024 roku (piątek) w godzinach 11:00-15:00 w miejscowości Wola Żydowska - „Złote Ziarno”, możliwe są utrudnienia na drogach. Tym samym utrudnienia mogą wystąpić podczas przejazdu autobusu szkolnego, który odwozi dzieci ze szkoły,  w szczególności na trasie: Kije - Wola Żydowska – Samostrzałów autobus może mieć kilkuminutowe opóźnienie.

• Walentynki zbliżają się wielkimi krokami…

•

W związku z tym w naszej Szkole, jak co roku, odbyła się akcja pt. „Poczta Walentynkowa" zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Do wspólnej zabawy dołączyli wszyscy uczniowie – od pierwszaków, aż po ósmoklasistów. Walentynkowa skrzynka błyskawicznie wypełniła się po brzegi, a przygotowane z wielkim zaangażowaniem kartki z życzeniami przyniosły obdarowanym wiele radości.

• Szóstoklasiści z naszej szkoły...to prawdziwi kinomani!

• Ubiegły popołudniowy piątek dla uczniów klasy VI z pewnością zapisał się w pamięci jako ciekawy i interesujący, a to za sprawą wyjazdu do kina na super projekcję Macieja Kawulskiego, który zabiera widza do magicznego świata bajek. To właśnie w ,,Akademii pana Kleksa" wraz z nastoletnią sympatyczną Adą Niezgódką przeżywamy mnóstwo niesamowitych przygód, a chwilami także wiele wzruszeń. Po seansie - nasza ulubiona restauracja McDonald's i szczęśliwy powrót do domu .

Opiekę nad uczniami sprawowali: p.Małgorzata Gawior i ks.Dominik Majewski, któremu składamy serdeczne podziękowania za fotorelację.

• Karnawał, karnawał...bale, pląsy i zabawa

• A jak bawili się uczniowie ZPO w Kijach? Było barwnie, kolorowo. U nas pląsały księżniczki, czarownice, policjantki , co komu w duszy grało - podziwialiśmy na parkiecie. I aż żal, że ten bal już za nami. Zobaczmy jak uwiecznili go uczniowie w fotorelacji. Zapraszamy.

• „Poczuj chemię do fizyki” – interaktywny spektakl Grupy Zelektryzowani

• W miniony piątek Grupa Zelektryzowani zaprosiła naszych uczniów na niecodzienną lekcję zatytułowaną „Poczuj chemię do fizyki”. Podczas widowiskowych eksperymentów i doświadczeń animatorzy odkrywali przed nami tajemniczy świat przyrody, rozbudzali naszą wyobraźnie i ciekawość otaczającego nas świata.

• Koncert Świątecznych Piosenek w wykonaniu uczniów klas I-IV

• Nasi najmłodsi uczniowie zaprosili zaprzyjaźnione elfy i śnieżynki do wspólnego kolędowania w języku angielskim. Okazało się, że wyjątkowi goście doskonale znają świąteczne przeboje i z wielką radością dołączyli do wspólnej zabawy. Całą uroczystość uświetnił swoją obecnością Święty Mikołaj, który przygotował dla nas słodką niespodziankę.

opracowanie tekstowe: Aneta Palińska-Kopycka